HAKKIMIZDA

ÖZŞAHİNLER  19/08/2011 yılında resmi olarak Hurda kağıt sektöründe  faaliyet göstermeye başlamıştır. SAHİBİ VE GENEL MÜDÜRÜ HASAN ŞAHİN. Evli ve 4 çocuk babasıdır. Kardeşleriyle beraber 10 yılı aşkın süre firmalardan kağıt toplayarak  bu işe başlamış olup 2011 yılında kardeşlerinden ayrılarak şirketini kurmuştur. Şuan 2 oğlu ,5 aracı ve personelleriyle 2.dönüm arsa üzerinde bu sektöre hizmet vermektedir. 
Kağıt  olarak ,uzun yılardır hurda kağıt ,plastik,demir,naylon , alüminyum, kurşun, kablo, ve bilumum hurda kağıt vemetal konularında hizmet vermekteyiz.İşimizin gerektirdiği titizlik ve dürüstlük ilkesi ile her geçen gün büyümekteyiz.
.

 

ÖZŞAHİNLER olarak ,metal atıkların geri kazanımı konusunda üzerimize düşen görevi titizlikle sürdürmekteyiz ve yaptığımız işin öneminin bilincindeyiz.

 

 

 

Hedef ve misyonumuz; metal konusunda uzmanlığımızı daha da geliştirmek ,büyüyen ekonomimize paralel olarak sanayiimiz içinde daha önemli yerlerde yer almaktır.

 

Metaller değişik türde üstün özellikleri sebebi ile endüstride ve üretim sanayiinde çok geniş uygulama alanına sahiplerdir. Özellikle üstün mekanik özelliklere sahip olduklarından en önemli yapı ve makine malzemesi sayılmaktadırlar.Dolayısıyla metalin geri kazanılıp kullanılması da önem teşkil eden bir konu olmaktadır.  ÖZŞAHİNLER olarak ,metal atıkların geri kazanımı konusunda üzerimize düşen görevi titizlikle sürdürmekteyiz ve yaptığımız işin öneminin bilincindeyiz.